2 Comments

  1. Edward
    April 26, 2016 @ 9:59 am

    I eat a lot of oatmeal when training. I was curious about Oat Pro 3 as well, so I purchased the 12 serving-sized bag. Although quite good and convenient, the cost is astronomical. I made my own using the same all organic ingredients. It tasted almost exactly the same and cost 2/3 less. Don’t waste your money on this stuff. It can be easily replicated.

    Reply

    • TriWivesClub
      April 27, 2016 @ 3:19 pm

      Hi Edward. Really appreciate your comments. I’m very guilty of buying and not making my own due to time contrasts and just ease. My partner, Dana, on the other hand, pretty much makes everything. Feel like sharing your recipe? We’re happy to share for you if interested. Thanks so much.

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *